Rozpoczęcie praktyki duszpasterskiej diakona Kacpra Piotrowskiego-Stajniaka 21.02.2021

 

 

Dziś rozpoczyna w naszej parafii praktykę duszpasterską diakon Kacper Piotrowski-Stajniak.
Diakon Kacper pochodzi z parafii pw. Chrystusa Nauczyciela w Radomiu. Po ukończeniu IX Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego, wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. W czasie formacji seminaryjnej poznał m.in. Ruch Światło-Życie z którym jest mocno związany, kierując obecnie Diakonią Komunikacji Społecznej naszej diecezjalnej Oazy. Odkrywając talenty, którymi został obdarowany, podejmuje m.in ewangelizację w Internecie, gdzie możemy znaleźć wiele jego grafik i filmów. Diakona Kacpra witamy bardzo serdecznie i życzymy, by czas spędzony na Idalinie był duchowo i duszpastersko owocny dla niego i dla naszych parafian. Otoczmy go modlitwą i życzliwością.