14. numer kwartalnika „DNI. Dobra Nowina z Idalina” już w sprzedaży

Zachęcamy do kupna 14. numeru naszego kwartalnika „DNI. Dobra Nowina z Idalina”. Numer poświęcony jest głównie św. Bratu Albertowi. (fragmenty homilii św. Jana Pawła II, kazanie ks. bp. Henryka Tomasika, ks. rektora Jarosława Wojtkuna; artykuły poświęcone życiu i dziełu św. Brata Alberta, cytaty z jego listów; relacje z uroczystości wprowadzenia relikwii do naszego kościoła i z pielgrzymki śladami św. Brata Alberta; „Rozmowa DNI” z przełożonym zgromadzenia braci albertynów). Ponadto m.in. o Domowym Kościele w naszej parafii; kolejny odcinek o prymasie Wyszyńskim; opis następnych kapliczek z terenu naszej parafii, wspomnienie peregrynacji Krzyża z licznymi archiwalnymi zdjęciami, relacja z bierzmowania z homilią bp. Piotra;  w dziale „Wpisani w naszą historię” o naszym ziomku ks. Marku Adamczyku. Jest też jak zwykle Kronika parafii z ostatniego kwartałami z wypisami ochrzczonych, zaślubionych i zmarłych; dział dla młodzieży i „Idalinek” dla dzieci, krzyżówka, a także wiele innych ciekawych artykułów z życia naszej parafii, m.in. o pożegnaniu ks. Marka i ks. Krzysztofa oraz krótka prezentacja nowych wikariuszy. Numer bogato ilustrowany, na ostatnich stronach galeria zdjęć z bierzmowania i I Komunii św.