Podnieś rękę, Boże Dziecię, błogosław…

IMG_5945 - KopiaWszystkim Parafianom, Gościom, Przyjaciołom i Sympatykom naszej parafii życzymy z okazji Świąt Bożego Narodzenia jak najwięcej w Waszych sercach i Waszych rodzinach wiary i miłości, nadziei i pokoju, radości i szczęścia. Niech Dziecię Jezus błogosławi Wam, obdarza zdrowiem i wszelkim dobrem. Niech w tym Roku Miłosierdzia na nowo i jeszcze mocniej zachwyci nas miłosierna miłość Boga, której najpełniejszym wyrazem jest Jego wcielenie, krzyż i zmartwychwstanie. Może kogoś zdziwi, że nasza tegoroczna szopka jest oparta na krzyżu, którego cień kładzie się na Nowonarodzonym, ale przecież żłóbek i krzyż to tylko różne odsłony tej samej niepojętej miłości Boga, Jego nieskończonego dla nas miłosierdzia. Niech będzie ono wciąż dla nas źródłem nadziei, której nic nam nie odbierze, siły, której nic nie złamie, i zaproszeniem, byśmy nie tylko w wigilię, ale na co dzień, byli dla siebie miłosierni i pełni miłości. Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ojczyźnie, parafii, rodzinom i każdemu z nas.

Duszpasterze Parafii św. Stefana