3 sierpnia – odpust parafialny. Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Marka Solarczyka o godz. 18. ZAPRASZAMY!

We wtorek 3 sierpnia przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość odpustową św. Stefana (Szczepana). Jest to zarazem dzień rocznicy urodzin i święceń kapłańskich Prymasa Tysiąclecia. W roku beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego uroczystość będzie miała więc szczególny charakter, będziemy się też modlić o dobre przeżycie i błogosławione owoce tak długo wyczekiwanej beatyfikacji.
Przed południem Msze św. będą o godz. 7 i 10 (kazanie odpustowe wygłosi na nich pochodzący z naszej parafii ks. Michał Nachyła). Szczególnie zapraszamy na główną Mszę św. o godz. 18, której przewodniczył będzie i homilię wygłosi ks. biskup Marek Solarczyk. Dla zdecydowanej większości naszych parafian będzie to pierwsza okazja do spotkania i wspólnej modlitwy z nowym Pasterzem diecezji – tym serdeczniej zapraszamy.