IV niedziela Wielkiego Postu, 10.03.2024

1. Dziś o godz. 10, ks. prałat Jarosław Wojtkun, kustosz bazyliki św. Kazimierza w Radomiu, wprowadzi do naszej świątyni relikwie św. Kazimierza.

2. Odpowiadając na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, w dniach od 16 do 24 marca podejmujemy szczególną modlitwę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Niech nasz liczny udział w tej ogólnopolskiej nowennie przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki przyczyni się do budowania jedności w naszym narodzie i doświadczania łask Pana Boga w codzienności. W naszym kościele modlitwa tej nowenny będzie w soboty po Mszy św. o 17, w niedzielę po Mszy św. o 10, zaś od poniedziałku do piątku po Mszy św. o 18.

3. Za tydzień, po Mszach św. o 7, 10 i 18. przedstawione zostanie roczne sprawozdanie finansowe.