Andrzejkowa zabawa scholi „Soli Deo” i młodszych ministrantów 29.11.2014

W ostatnią sobotę przed adwentem, schola dziecięca wraz z młodszymi ministrantami miała swoje andrzejki. Impreza była po prostu przednia. Nie zabrakło słodyczy, napoi, konkursów i dobrej zabawy. Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim p. Agnieszce Oder i ks. Krzysztofowi, za zorganizowanie tej wspaniałej zabawy, a także rodzicom za zaangażowanie. Odgłosy andrzejkowego szaleństwa dały się słyszeć na całej plebani i nie tylko. Nic więc dziwnego, że na imprezę zajrzał również ksiądz proboszcz, któremu scholanki wraz z ministrantami odśpiewali głośne sto lat. Następnego dnia, w dniu imienin księdza Andrzeja, scholanki pokazały że ich gardła są nie do zdarcia. Pomimo głośnej zabawy dzień wcześniej, również podczas mszy świętej dały przykład, jak należy śpiewać na chwałę Boga. Największą jednak niespodziankę sprawiły na koniec mszy świętej, gdy można powiedzieć, że prawie jak „szarańcza” osaczyły księdza proboszcza, nie żałując mu uścisków i dobrych życzeń.