Boże Narodzenie 2020

(…) dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel,
którym jest Mesjasz Pan!
(Łk 2, 10-11)
To nie są słowa, które wypowiedział anioł tylko w tamtą, betlejemską noc. One wciąż rozbrzmiewają Dobrą Nowiną, że przyszedł Zbawiciel i im bardziej ciemna otacza nas noc, im więcej lęków, trudności i cierpienia, im bardziej nie radzimy sobie z grzechem i słabością w nas i wokół nas, tym bardziej potrzebujemy Tego, który „nawiedza nas jak z wysoka Wschodzące Słońce” (Łk 1,78).
Wszystkim Drogim Parafianom i miłym Gościom życzymy, by Jezus Chrystus, który przyszedł jako „światłość prawdziwa” (J 1,9) rozproszył wszelkie ciemności trosk, niepokojów i zła, wypełnił serce szczęściem, radością, miłością i pokojem. Niech pobłogosławi też każdy dzień Nowego Roku, by był to dobry i twórczy czas, przeżyty w zdrowiu i w szczęściu, w przyjaźni z Bogiem i ludźmi.

Na zdjęciu szopka wykonana przez ks. Kamila Jana Kowalskiego, Teresę Sakowską, Urszulę Sławomira Dmitruków, Wojciecha Gołębiowskiego, Elżbietę Zych, Roberta Gielniewskiego i młodzież naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.