Droga krzyżowa ulicami Idalina 11.04.2014

W rekolekcyjny piątek ulice Wyścigowa, Radomskiego, Starachowicka, Gnieźnieńska i Biała stały się dla nas jak uliczki Jerozolimy, po których wierni chodzą śladami Chrystusowej męki. A ponieważ są to zarazem ulice naszej codzienności, to łatwiej nam było w krzyżową drogę Jezusa wpisywać nasze własne życiowe drogi. W tym łączeniu Ewangelii z życiem, naszych dróg z drogą Jezusa pomogły nam piękne, głębokie a zarazem bliskie zwyczajnym ludzkim doświadczeniom, rozważania prowadzone przez ks. rekolekcjonistę Piotra Turzyńskiego. Krzyż do kolejnych stacji nieśli ojcowie, matki, kapłani i klerycy, młodzież przygotowująca się do bierzmowania oraz przedstawiciele różnych grup duszpasterskich naszej parafii.