Druga rocznica śmierci ks. Prałata Stanisława Makarewicza

Ponad pięćdziesiąt osób z naszej parafii wraz z ks. proboszczem Andrzejem i naszymi klerykami nawiedziło  w Sandomierzu grób ks. Prałata w drugą rocznicę śmierci. Drogę do Sandomierza wypełniła modlitwa, śpiew a także osobiste wspomnienia o naszym pierwszym proboszczu, którymi podzieliło się przez mikrofon dziesięć osób. Modlitwa przy grobie, razem z p. Zygmuntem Makarewiczem, bratem ks. Prałata, zwiedzanie katedry i nawiedzenie grobu Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego, spacer po sandomierskim rynku i modlitwa w kościele św. Józefa, gdzie ks. Stanisław był ochrzczony, wypełniły dzień naszego pielgrzymowania. Wieczorem, wraz z wieloma parafianami, uczestniczyliśmy we Mszy św. w intencji śp. ks. Prałata.