II niedziela zwykła 20.01.2019

Pomódlmy się za zmarłego w minionym tygodniu Stanisława Hernika z ul. Malenickiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. Zapraszamy na koncert scholi dziecięcej i młodzieżowej o godz. 11.

2. W środę o 18:30 na plebanii w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie z ks. Kamilem i p. Franciszkiem Siwym dla osób zainteresowanych udziałem w chórze.

3. W imieniu Mateusza Dobrasiewicza i jego mamy raz jeszcze bardzo dziękuję za wsparcie finansowe jego leczenia. W niedzielę 6 stycznia uzbieraliśmy na jego operację rekordową sumę 26 189,58 zł, w tym jeden z parafian ofiarował kwotę 10.000 zł . Treść podziękowania od mamy Mateusza wywieszona jest w gablocie.

4. Dziś przeżywamy dzień modlitw w intencji środków przekazu. Jak co roku, zbierane będą ofiary do puszek na nasze diecezjalne media, tzn. Radio „Plus”, Portal Diecezji Radomskiej i radomską część „Gościa Niedzielnego”.
Za tydzień zbierana będzie taca budowlana.

5. Minął kolejny tydzień wizyty duszpasterskiej. Za wszelkie dobro tych kolędowych spotkań bardzo dziękujemy. W najbliższym tygodniu porządek wizyty będzie następujący (kolejność od numerów początkowych):
Poniedziałek, 21.01.
od godz. 9.:
Malenicka strona parzysta od nr 114 do 42; nieparzysta od 89 do 41
Wtorek, 22.01.
od godz. 9.:
Poziomkowa
Malenicka strona parzysta od nr 40 do początku;
od godz.13: (zmiana!)
Malenicka nieparzysta od 39 do początku
Rzeckiego, następnie Błękitna
Środa, 23.01
od. godz. 9.:
Tęczowa
Osoby, które nie mogły nas przyjąć w ustalonych terminach, a mają takie życzenie, prosimy by dziś zapisały się w zakrystii na dodatkowy termin.