III niedziela adwentu 15.12.2019

Polećmy Bożemu Miłosierdziu zmarłego w minionym tygodniu Stanisława Sobanię.

1. Jutro o 19 spotkanie dorosłych lektorów. Zapraszamy także osoby, które chciałyby dołączyć do grupy czytającej Słowo Boże w czasie liturgii Mszy św.

2. W czwartek rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Łukasz Bociek. Bardzo zachęcamy do gorliwego w nich uczestnictwa. W czwartek, piątek, sobotę Msze św. z nauką dla dorosłych o 6, 10 i 18. Spotkania rekolekcyjne dla młodzieży (kl. VII, VIII, szkoły średnie, studenci) w czwartek i piątek o 19 (kandydaci do bierzmowania, przychodzą na rekolekcje ze swoimi indeksami do podpisu).
Spowiedź dla młodzieży w piątek po spotkaniu rekolekcyjnym.
Spowiedź dorosłych i dzieci w sobotę od 9 do 12 i od 15 do 19. Prosimy o nieodkładanie spowiedzi na następny tydzień
W czasie rekolekcji Msze Św. adwentowe dla dzieci jak zwykle o 17, wyjątkowo w sobotę o 16 (ze względu na spowiedź nie ma w sobotę Mszy o 17)
Szczegółowy program rekolekcji jest wywieszony w gablocie przed kościołem a także znajdziemy go na naszej parafialnej stronie internetowej.

3. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii osób chorych, do których pójdziemy z posługą kapłańską w sobotę od godz. 9.

4. Przed kościołem członkowie KŻR sprzedają poświęcone opłatki na stół wigilijny.

5. W Wyższym Seminarium Duchownym organizowane są po świętach Bożego Narodzenia trzydniowe rekolekcje dla młodzieży męskiej ze szkół średnich oraz studentów. Chłopców, zainteresowanych przeżyciem takiego czasu pogłębienia swej wiary i duchowego umocnienia, prosimy o bezpośredni kontakt z którymś z księży.