Imieniny Łukaszów

Dopiero niecałe cztery miesiące jest w naszej parafii ks. Łukasz, a już zaskarbił sobie bardzo wiele sympatii, co było bardzo wyraźnie widać w czasie i po Mszy św. sprawowanej w intencji Solenizanta. Można też chyba bez ryzyka pomyłki stwierdzić, że widać było, że i ks. Łukasz zdążył już pokochać swoją pierwszą parafię, a szczególnie dzieci i młodzież, którym najwięcej poświęca serca i czasu. Wszyscy życzymy drogiemu Solenizantowi, by Chrystus – Najwyższy Kapłan błogosławił jego życiu i duszpasterskiej służbie, a ludzie darzyli szczerą życzliwością. Ad multos annos, Księże Łukaszu!
Modlitwa i wiele ciepłych słów towarzyszyło dziś także dwom innym Łukaszom: Panu organiście, Łukaszowi Osińskiemu i Panu kościelnemu Łukaszowi Kurpowi. Z wyrazami wdzięczności za ich posługę, złączmy naszą modlitwę.