III niedziela zwykła 21.01.2024

Pomódlmy się za zmarłych w ubiegłym tygodniu Władysława Lutkowskiego z ul. Jagodowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. Dziś o godz. 19, zapraszamy na wspólne kolędowanie z naszym chórem „Adoramus”.

2. W najbliższą niedzielę, jak każdego 28 dnia miesiąca, będziemy się modlić za Ojczyznę za wstawiennictwem bł. prymasa Stefana Wyszyńskiego i o jego kanonizację. Mszy św. o godz. 10 przewodniczył będzie i homilię wygłosi ks. prał. Marek Fituch, Kanclerz Kurii Diecezji Radomskiej.

3. Dziś, przy wyjściu z kościoła, zbierane są ofiary do puszek na nasze diecezjalne media, tzn. Radio „Plus”, Portal Diecezji Radomskiej i radomską część „Gościa Niedzielnego”. Za tydzień zbierana będzie taca pokrycie kosztów ogrzewania kościoła.

4. Bóg zapłać wszystkim którzy przyjęli nas w ub. tygodniu z wizytą duszpasterską. W tym tygodniu wizyta duszpasterska odbędzie się w następującym porządku:
Poniedziałek, 22.01.
od godz. 9.:
Malenicka strona nieparzysta od początku do nr 67 (włącznie z Poziomkową) z obu kierunków
od godz. 16:
Reymonta

Wtorek, 23.01.
od godz. 9.:
Malenicka strona nieparzysta od nr 69 do końca (dwóch księży, z obu kierunków)
od godz. 16.00.:
Nowoczesna

Środa, 24.01.
Rzeckiego, następnie Błękitna
od godz. 13.30
Bystra
Oleńki

Czwartek, 25.01.
Skrzydlata
od godz. 13.30
Lawendowa

Piątek, 26.01.
Malenicka strona parzysta do numeru 70
od początku
od godz. 12.:
od numeru 70 w kierunku Słowackiego

Sobota, 27.01.
Malenicka strona parzysta od numeru 72 do końca
Skaryszewska, strona parzysta z obu końców

Kolejność kolędy, jeśli nie zaznaczono inaczej, od numerów początkowych.
Osoby, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a mają takie życzenie, prosimy, by zgłosiły się po którejkolwiek Mszy św. w celu ustalenia dodatkowego terminu.