Koncerty kolędowe 6.01.2016

W uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) wielu naszych starszych i młodszych Parafian mogło dzięki chórowi i dziecięcej scholi przeżywać radość Bożego Narodzenia pięknie wyśpiewaną w kolędach. Najpierw, po Mszy św. o 10., odbył się koncert chóru parafialnego „Adoramus”, a właściwie piękny spektakl słowno-muzyczny o Bożym Narodzeniu. Kolejny raz mogliśmy się przekonać, że bardzo dobra opinia o naszym chórze, nie jest ani trochę na wyrost. Po mszy św. o 12, w wypełnionym całymi rodzinami kościele, koncertowała dziecięca schola „Soli Deo”. Jest jakiś niepowtarzalny urok, gdy dzieci śpiewają o Bogu, który stał się Dzieckiem, a że nasze scholanki czynią to ze szczególnym wdziękiem i entuzjazmem, to i przyjęcie koncertu przez publiczność było niezwykle gorące.