Spotkanie młodych pod patronatem św. Stanisława Kostki – 18.09. godz. 18 – ZAPRASZAMY

W środę 18 września o 18 będziemy przeżywać w naszej parafii wprowadzenie przez ks. biskupa Henryka Tomasika relikwii św. Stanisława Kostki. To jeden z najbardziej znanych i czczonych polskich świętych, Patron naszej Ojczyzny oraz dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy wszystkich na tę uroczystość, zwłaszcza dzieci i młodzież. Będzie to także dekanalna inauguracja roku formacyjnego dla służby liturgicznej, młodzieżowych i dziecięcych grup duszpasterskich oraz młodzieży rozpoczynającej przygotowanie do bierzmowania.

Program uroczystości:

– Wprowadzenie relikwii św. Stanisława Kostki

– Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Henryka Tomasika

– Koncert grupy Młodzi z Winkiem (zespół radomskiej młodzieży pod kierunkiem ks. Bartłomieja Winka)

– Spektakl „Powrót syna marnotrawnego” (na podstawie dramatu R. Brandstaettera, grupa teatralna młodzieży z par. św. Stefana pod kierunkiem ks. Marka Pruszkowskiego).

Przyjdź i zaproś innych!

afisz1