Święcenia kapłańskie (30.05) oraz prymicje ks. Michała Kopcińskiego (31.05) i ks. Michała Nachyły (7.06). ZAPRASZAMY

 

 

 

W naszej parafii wielkie święto, wielka radość i wdzięczność Bogu za dar powołania oraz wielkie zobowiązanie do modlitwy. W sobotę 30 maja o godz. 10 w radomskiej katedrze, dwaj nasi parafianie: diakoni Michał Kopciński i Michał Nachyła przyjmą święcenia kapłańskie. Następnie, w naszym kościele, odprawią Msze św. prymicyjne: 31 maja o 12 ks. Michał Kopciński, zaś 7 czerwca o 12. ks. Michał Nachyła. Po Mszy św. neoprezbiterzy udzielą prymicyjnego błogosławieństwa. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach (tym bardziej wobec zniesienia limitów osób uczestniczących w liturgii). Pamiętajmy też, że obaj Michałowie pochodzą stąd, są z nas, mają więc prawo liczyć szczególnie na naszą modlitwę, by byli świętymi kapłanami, według Serca Jezusowego.