Święto Chrztu Pańskiego 13.01.2019

Pomódlmy się za zmarłego w minionym tygodniu Mieczysława Lipca z ul. Pięknej (pogrzeb we wtorek). Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. Dziś o 15 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

2. Całą rodzinę różańcową zapraszamy na spotkanie opłatkowe dziś o godz. 16.

3. W sobotę przypada dzień imienin ks. biskupa Henryka Tomasika. O godz. 18 Msza św. w intencji Solenizanta w radomskiej katedrze.

4. Za tydzień o godz. 11 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu scholi dziecięcej „Soli Deo” i scholi młodzieżowej.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy dzień modlitw w intencji środków przekazu. Jak co roku, zbierane będą ofiary do puszek na nasze diecezjalne media, tzn. Radio „Plus”, Portal Diecezji Radomskiej i radomską część „Gościa Niedzielnego”.

6. Minął kolejny tydzień wizyty duszpasterskiej. Za gościnność i życzliwość, wspólną modlitwę i złożone ofiary bardzo dziękujemy. W najbliższym tygodniu porządek wizyty będzie następujący:
Poniedziałek, 14.01.
Długosza
Wtorek, 15.01.
Borowa
Naruszewicza
Syrokomli
Ludowa
Środa, 16.01.
Artezyjska
od godz. 10.:
Wodociągowa
Janiszpolska (z obu końców)
Równoległa
Czwartek, 17.01.
Reymonta
od godz. 10.30.:
Kmicica
od godz. 12.:
Bystra
Oleńki
Pogodna, następnie Ku Słońcu
Piątek, 18.01.
od godz. 9.:
Lawendowa, Skaryszewska, strona parzysta z obu końców
Skaryszewska, strona nieparzysta od początku
od godz. 11:(zmiana!– wcześniej na stronie internetowej było podane, że od 9):
Skaryszewska od nr 69 w kierunku Słowackiego (włącznie z Inspektową)
Sobota, 19.01.
Skaryszewska, strona nieparzysta od nr 71 do końca
Skrzydlata
Malenicka od końca: parzysta do 116; nieparzysta do 91

Osoby, które nie mogły nas przyjąć w ustalonych terminach, a mają takie życzenie, prosimy by od dziś do przyszłej niedzieliwłączniezapisały się w zakrystii na dodatkowy termin.