Święto Chrztu Pańskiego 8.01.2023

1. Parafialne Forum Młodzieży przygotowuje na Wielki Post sceniczną drogę krzyżową. Chcielibyśmy, by jak najwięcej osób włączyło się w realizację tego przedsięwzięcia. Na ten moment zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby pomóc w przygotowaniu scenariusza. Osoby chętne do takiej pomocy prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.

2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na prośbę o pomoc żywnościową dla Ukrainy. Serdeczne podziękowania składam Pani Dorocie Jeż i panom Władysławowi Marczykowskiemu i Łukaszowi Kurpowi za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjęli nas z wizytą duszpasterską w minionym tygodniu.  W najbliższym tygodniu porządek wizyty będzie następujący:

Poniedziałek 9.01.

Sobota, 14.01.
Wiśniowa
Przejazd

Kolejność odwiedzin od numerów początkowych. Prosimy o pozostawienie jakiegoś znaku zaproszenia księdza (np. uchylona furtka, obrazek na drzwiach mieszkania w blokach. W blokach prosimy także o umożliwienia wejścia do klatki schodowej).