Uroczystość Chrystusa Króla: patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM

Tradycyjnie w uroczystość Chrystusa Króla zgromadzili się w Wyższym Seminarium Duchownym na swoim patronalnym święcie członkowie Akcji Katolickiej i KSM. Tegoroczna uroczystość miała dla nas szczególne znaczenie, gdyż ks. Biskup Henryk Tomasik przyjął do grona członków Akcji Katolickiej 26 osób z naszej parafii.

Po blisko rocznym okresie kandydackim mamy więc już Parafialny Oddział Akcji Katolickiej z 26 członkami i nadzieją na to, że będą się włączać następni. Ucieszyliśmy się także ślubowaniem KSM–owiczek z naszej parafii: Klaudii Zagrodnik i Angeliki Matejek. Były też wybory nowych władz KSM i nasz Dominik Wieczorek znalazł się w trójce kandydatów, z których ks. Biskup powoła nowego prezesa.
Więcej informacji na stronie www.ak.radom.pl