Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 5.06.2022

1. Wczoraj w radomskiej w katedrze, modlitewnym czuwaniem ruchów i wspólnot rozpoczął się X Tydzień Ewangelizacyjny. Szczegółowy program wywieszony jest w naszej gablocie i dostępny na różnych diecezjalnych stronach internetowych. Zachęcamy do udziału w ewangelizacyjnych i modlitewnych spotkaniach.
Wśród nich jest także projekcja w kinie Helios filmu „Powołany” a po niej spotkanie z reżyserem. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu: czwartek, godz. 18.30; w zakrystii zapisy na bilety w cenie 12 zł.

2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt: święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o 7, 10, 17 i 18.

3. W przyszłą niedzielę o 10 zapraszamy na Mszę św. Prymicyjną ks. Damiana Gajownika, który miał w naszej parafii praktykę diakońską.

4. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Wiertniczej za ofiarę złożoną przy okazji peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w wysokości 2.700 zł. Przeznaczymy ją na ołtarz boczny MB Częstochowskiej i bł. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

5. Do „GN” dołączona jest płyta audio, z kolejną częścią nagranej Biblii.