Urodziny Papieża -ZAPRASZAMY

18 maja, w setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszamy o 20.30 na Urodziny Papieża. Będziemy na modlitwie różańcowej i specjalnie przygotowanym Apelu Jasnogórskim dziękować Bogu za dar życia świętego papieża oraz modlić się przez jego wstawiennictwo. Będzie też szczególny moment w czasie apelu, w którym będziemy chcieli pokazać, że pamiętamy o św. Janie Pawle II i jest on dla nas kimś ważnym i kochanym. Zdjęcia bliskich, kochanych osób często nosimy przy sobie (w portfelu, na tapecie telefonu). W tym dniu przynieśmy obrazek, zdjęcie św. Jana Pawła II na ekranie naszych telefonów lub w formie papierowej, wzniesiemy je do góry na zakończenie apelu, w czasie śpiewu pieśni. Po apelu będzie urodzinowa niespodzianka. Tych, którzy zostaną w domu, zachęcamy do modlitewnej łączności przez transmisje internetową na naszej stronie.