V niedziela zwykła 10.02.2019

Polećmy Bożemu Miłosierdziu zmarłego w minionym tygodniu Franciszka Sołśnię z ul. Skaryszewskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. W środę o 18 zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Seniora.

2. W piątek Msza św. w intencji mieszkańców ulic Gliwickiej, Połabskiej, Świerkowej 47 i Gnieźnieńskiej na zakończenie peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej.

3. Za tydzień o 15 Msza święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

4. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Połabskiej i Świerkowej za ofiarę w wysokości 1950 zł – przeznaczymy na zapłatę części kosztów witraża z IV tajemnicą radosną.

5. Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin informuje o powstaniu grup wsparcia dla rodziców po stracie dziecka. Szczegółowe informacje w gablocie informacyjnej.

6. W „GN” szczególnie polecamy obszerny artykuł o objawieniach płaczącej Matki Bożej w Akicie w Japonii i o dramatycznym orędziu Maryi, wzywającym do ratowania świata.