X niedziela zwykła, 9.06.2024

1. Przypominamy, że wyjazd na wycieczkę do Bawarii jest jutro o godz, 22. Wycieczka zorganizowana w ramach działalności naszego Klubu Seniora, jest dofinansowana przez Gminę Miasta Radomia.

2. W czwartek 20 czerwca o 19 spotkanie dla uczestników obozu młodzieżowego w Tatrach. Uczestników niepełnoletnich prosimy o przyjście z rodzicem. Zwolniły się trzy miejsca na obóz, więc gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany, prosimy o kontakt. Obóz jest dofinansownay przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty, Gminę Miasta Radomia i naszą parafię, dlatego uczestnicy ponoszą mniej niż połowę kosztów, tj. 650 zł.

3. Za ofiary przeznaczone na pomnik bł. Stefana Wyszyńskiego dziękujemy:

Kołom Żywego Różańca 1100 zł oraz mieszkańcom ulicy Janiszpolskiej 500 zł, (ofiara złożona przy okazji ubierania ołtarza na Boże Ciało).

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszej parafii zbiórka charytatywna na bardzo kosztowną terapię genową czteroletniego Stasia Zielińskiego, cierpiącego na rzadką chorobę genetyczną, powodującą szybki zanik mięśni. Włączamy się w tę pomoc, tym bardziej, że p. Ewelina, mama Stasia, pochodzi z naszej parafii. Szczegółowe informacje wywieszone w gablocie.

5. Za tydzień bardzo zapraszamy do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny. Inicjatywa organizowania tych Marszów w całej Polsce ma na celu ukazanie piękna małżeństwa i rodziny oraz wartości życia ludzkiego. Tegoroczny Marsz jest organizowany pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, ojczyzny”. Szczególnie w naszych czasach trzeba podkreślać wartość i piękno szczęśliwych małżeństw i rodzin, które budują przyszłość naszej ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Marszu dla Życia i Rodziny całe rodziny: dziadków, babcie, rodziców z dziećmi, wszystkie organizacje, stowarzyszenia, ruchy prorodzinne. Pokażmy, jak wielką wartością jest dla nas rodzina. Niech będzie to radosne święto i manifestacja szczęśliwych rodzin naszej diecezji i miasta. Marsz poprzedzi Msza święta w radomskiej Farze o godzinie 15.00, a ok. 16 Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy z ul. Rwańskiej na Plac Jagielloński, gdzie odbędzie się koncert znanego nam zespołu „Jak Najbardziej”.