XIII niedziela zwykła 28.06.2020

1. Z radością informujemy, że obaj nasi księża wikariusze, a także ks. Wojciech Prawda oraz pracownicy kościelni (panowie kościelny i organista) uzyskali negatywne wyniki testu na obecność koronawirusa COVID-19. Czekamy jeszcze na wyniki naszych dwóch księży neoprezbiterów oraz na dalsze decyzje SANEPID-u dotyczące zakończenia kwarantanny księży (z powodu zamieszkiwania w jednym budynku z zarażonym ks. proboszczem księża wikariusze nie mogą być bezpośrednio po stwierdzeniu wyniku ujemnego zwolnieni z kwarantanny). Księdza proboszcza i jego mamę polecamy modlitwie całej parafii.

2. Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, odpust na Janiszpolu. W naszym kościele Msze św. o 7, 10, 17 i 18.

3. Zapowiedziana na ten tydzień wystawa ikon ks. Stanisława Drąga odbędzie się w innym terminie.

4. W dzisiejszą niedzielę ostatni raz jest sprawowana dodatkowa Msza św. o 11.
Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu, w niedziele zamiast Mszy św. o 18 będzie Msza św. o 20, a w dni powszednie nie ma Mszy św. o 17.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę budowlaną.