XIII niedziela zwykła, 30.06.2024

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 18 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych i za osoby powołane do służby Bożej z naszej parafii. Spowiedź pierwszopiątkowa od 16do 18 i w czasie Mszy świętych. W sobotę o 7. Msza św. w intencji KŻR, po niej różaniec fatimski.

2. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu w niedziele zamiast Mszy św. o 18 będzie Msza św. o 20, a w dni powszednie nie ma Mszy św. o 17.  (Dziś Msza św. jeszcze o 18!)

3. W przyszła niedzielę rozpoczynamy nowennę przed wspomnieniem NMP z Góry Karmel. Codziennie po Mszy św wieczornej będziemy odmawiać nowennę oraz litanię. Bractwo Szkaplerzne zaprasza do włączenia się w tę modlitwę.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę budowlaną. Dziękuję także za ofiary, które wpłynęły w minionym miesiącu na konto parafialne (1100 zł) oraz ofiary na pomnik bł. Prymasa łącznie 3500 zł i od uczestników pielgrzymki do Bawarii 365 euro.