XIV niedziela zwykła 7.07.2019

Pomódlmy się za zmarłych Marka Baćmagę (pogrzeb był w piątek) i Halinę Tataryn z ul. Wiertniczej. Msza św. pogrzebowa jutro o 10. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

1. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w niedziele oraz w uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. wieczorne są nie o 18 lecz o 20.

2. Dziś kilkunastoosobowa grupa naszej młodzieży wyjechała na Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży w Warszawie. W piątek dzieci z naszej parafii wyjadą na kolonie nad morze. W sierpniu odbędzie się obóz młodzieżowy w Tatrach – osoby, które nie oddały jeszcze wypełnionych kart uczestnictwa, prosimy, by zrobiły to do końca tygodnia. Wszystkim wspomnianym grupom dzieci i młodzieży życzymy udanego wypoczynku, polecając opiekunów i uczestników modlitwie naszych parafian. Wszystkie te formy wypoczynku są dofinansowane przez Parafię oraz Gminę Miasta Radomia.