XX niedziela zwykła 20.08.2023

Pomódlmy się za zmarłego Józefa Kołtunowicza, tatę ks. Krzysztofa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
 
1. Łączymy się z ks. Krzysztofem w bólu po śmierci Taty i w modlitwie o szczęście wieczne dla zmarłego Józefa i pociechę dla Najbliższych. Msza św. pogrzebowa śp. Józefa Kołtunowicza sprawowana będzie w Przytyku w środę o godz. 11. Osoby, które będą mogły i chciały uczestniczyć w pogrzebie, mogą zapisać się w zakrystii na autokar, który wyjedzie sprzed kościoła o 10.

2. Jutro prawie pięćdziesięcioosobowa grupa naszej młodzieży zaczyna obóz wakacyjny w Tatrach. Prosimy o modlitwę, by był to piękny i bezpieczny czas naszej młodzieży. Obóz jest dofinansowany przez Parafię św. Stefana, Gminę Miasta Radomia i Caritas Diecezji Radomskiej

3. W sobotę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o 7 i 10. O godz. 18 Msza św. pierwsza Msza św. niedzielna.

4. Już dziś zapraszam na następny poniedziałek, 28 sierpnia na godz. 18 na Mszę św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. Stefana Wyszyńskiego i o jego kanonizację. Mszy św. przewodniczył będzie i homilię wygłosi ks. Zdzisław Bochniak, proboszcz parafii Opatrzności Bożej w Radomiu, asystent Parafialnego Oddział Akcji Katolickiej, kapłan, który prawie dwadzieścia lat duszpasterzował na Wileńszczyźnie.

5. Za tydzień zbierana będzie taca budowlana.