XXII niedziela zwykła 28.08.2022

1. Dziś ostatnia niedziela wakacyjna z Mszą św. o godz. 20. Od przyszłej niedzieli, wieczorna Msza św. będzie o godz. 18.

2. W czwartek o 8. sprawowana będzie Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. Uczniów klas pierwszych prosimy o przyjście na tę Mszę św. z plecakami szkolnymi, które będą poświęcone.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek na Mszy św. o 18 będziemy jak zwykle modlić się o powołania kapłańskie zakonne oraz za kapłanów, siostry zakonne i brata zakonnego, pochodzących z naszej parafii oraz za naszych kleryków. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
Spowiedź pierwszopiątkowa od 16 do 17 i w czasie Mszy Świętych. W sobotę po Mszy św. o 7 Różaniec fatimski.

4. W przyszłą niedzielę o 10 zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Kamila i ks. Krzysztofa z racji imienin, które obchodzili w czasie wakacji.

5. Kolejny raz przeprowadzimy zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego, eleltrycznego i AGD. Niepotrzebny sprzęt proszę przynieść w czwartek do godz. 15.30 na parking przy ul. Wyścigowej.

6. Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu oraz Szkoła Formacyjna św. Józefa dla osób duchownych, konsekrowanych i świeckich zaprasza do udziału w Kursie Wewnętrznej Integracjiprowadzonego pod patronatem Księdza Biskupa Marka Solarczyka. Kurs jest kompleksowym programem rozwoju osobistego i odzyskiwania równowagi poprzez integrację wewnętrzną ciała, psychiki i ducha. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie wywieszonym w gablocie.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę budowlaną. inne materiały.

8. GN, bezpłatne „Dobre Nowiny”