XXIII niedziela zwykła 6.09.2020

1. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej). Msze św. o 7, 10, 17 i 18.

2. Za dwa tygodnie, w niedzielę 20 września o godz. 10 przeżywać będziemy I Komunię św. Bardzo prosimy, by w tym dniu osoby nie będące bliską rodziną dzieci pierwszokomunijnych, wybrały inną godzinę Mszy św.

3. Społeczność szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Radomiu zwraca się do wszystkich mieszkańców parafii o oddanie głosu w Budżecie Obywatelskim 2021 na projekt pod nazwą: „Remont małej i dużej sali gimnastycznej oraz zaplecza sportowego w PSP4 w Radomiu”. Głosować można do 20 września przez Internet. Będzie też w przyszłą niedzielę możliwość oddania głosu po każdej Mszy św. w mobilnych punktach zorganizowanych przez Szkołę przy kościele – aby oddać głos trzeba będzie mieć ze sobą telefon komórkowy.

4. 1 września wznowiła działalność nasza Specjalistyczna Poradnia Rodzinna. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych porad psychologa, specjalisty od uzależnień i prawników. Szczegółowy harmonogram porad w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.

5. Ogólnopolski wolontariat „Akademia Przyszłości”, pomagający uczniom szkół podstawowych uwierzyć w siebie i poprawić wyniki w nauce, poszukuje pełnoletnich osób gotowych poświęcić swój czas dzieciom. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Akademii Przyszłości oraz na ulotkach z tyłu kościoła.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na dzieła charytatywne Caritas Diecezji Radomskiej.