XXV niedziela zwykła 20.09.2020

Pomódlmy się za zmarłą w minionym tygodniu Janinę Warchoł z ul. Willowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

1. Dziś o godz. 10 uroczystość I Komunii św., natomiast za tydzień, również o 10 rocznica I Komunii św. Próba przed uroczystością rocznicową w środę o 19.

2. Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Akcję Katolicką X Tygodniu Społecznym pt. „Aktualność przesłania Prymasa Tysiąclecia w warunkach demokratycznego państwa”. Inauguracja Tygodnia pod przewodnictwem Ks. Biskupa Henryka Tomasika odbędzie się w niedzielę, 27 września, o godz. 18.00, w radomskiej katedrze. Wśród wykładowców i uczestników dyskusji będą znani naukowcy, parlamentarzyści i publicyści. Spotkania (oprócz inauguracji) odbywać się będą w Oratorium (dolny kościół Matki Bożej Królowej Świata przy ul. Grzybowskiej 22). Zachęcamy do zapoznania się z programem wywieszonym na tablicy ogłoszeń oraz na naszej stronie intenetowej a także dostępnym na stronach Akcji Katolickiej Diecezji Radomskiej i naszych diecezjalnych mediów.

3. W sobotę 3 października odbędzie się pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Zapisy w zakrystii – koszt 30 zł.

4. Za tydzień zbierana będzie taca budowlana. Dziś zbiórka do puszek na Bazylikę Grobu Pańskiego w Jerozolimie, przełożona z Wielkiego Piątku. Bóg zapłać za złożone ofiary.