XXVIII niedziela zwykła 9.10.2022

Pomódlmy się za zmarłego Stefana Warchałowskiego z ul. Skrzydlatej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. Dziś o 19 zapraszamy na spotkanie uczestników pieszej pielgrzymki na Jasną Górę z grupy 12b.

2. W środę o 18 kolejne spotkanie Klubu Seniora w Sali konferencyjnej na plebanii.

3. Za tydzień dzień papieski i 44. rocznica wyboru św. Jana Pawła II. Niech to będzie dla nas okazja do wdzięczności Bogu za świętego papieża, przypominania sobie jego nauczania i przekazywania młodemu pokoleniu pamięci o wielkim i świętym Polaku. Będzie też zbiórka przed kościołem na dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich rodziców na Mszę św. o 18 i spotkanie po Mszy św.

5. Od jutra możemy zapisywać naszych zmarłych na wypominki.