Złoto i brąz naszych ministrantów 23.04.2016

Kolejny raz dużym sukcesem zakończyli swój udział w Diecezjalnych Mistrzostwach Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej ministranci naszej parafii. Najmłodsi nasi reprezentanci byli bezkonkurencyjni i w kategorii szkół podstawowych: zdobyli złoty medal, wygrywając wszystkie mecze w swojej grupie, jak i w fazie finałowej (Eryk Utkowski, Kuba Ciszek, Bartek Włudarczyk, Łukasz Machnio, Szymek Machnio, Kacper Maciejewski, Mateusz Różański). Ponadto królem strzelców został Łukasz Machnio a najlepszym zawodnikiem turnieju Szymek Machnio. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasi ministranci wywalczyli brązowy medal, pokonując w małym finale rówieśników z Małęczyna. To również bardzo duży sukces, choć pozostaje pewien niedosyt, gdyż finał był bardzo blisko (w półfinale minimalnie przegrali z późniejszym mistrzem, drużyną MB Królowej Świata z Radomia). A oto brązowi medaliści: Kacper Kostecki, Filip Molik, Adrian Gajda, Kuba Lis, Maciek Machnio, Seweryn Rogalski, Filip Kobylarczyk. Seweryn Rogalski został królem strzelców mistrzostw. Gratulujemy naszym ministrantom-piłkarzom i ks. Markowi Pruszkowskiemu, ich opiekunowi i trenerowi.