Zmiana wikariusza w naszej parafii 20.06.2023

Po prawie siedmiu latach (rok praktyki diakońskiej i 6 lat wikariatu) niezwykle gorliwej, pełnej radości i oddania posługi duszpasterskiej, ks. mgr Krzysztof Kołtunowicz został przez ks. biskupa Marka Solarczyka, z dniem 25 sierpnia br., zwolniony z obowiązków w naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii św. Andrzeja Boboli w Małęczynie. Księdzu Krzysztofowi, za jego piekną pracę i tak dużo zostawionego serca w naszej parafii, podziękujemy w niedzielę 20 sierpnia. 25 sierpnia posługę duszpasterską w naszej parafii podejmie ks. mgr Krzysztof Zając, dla którego Idalin, podobnie jak dla ks. Kołtunowicza, będzie pierwszą placówką duszpasterską. Nowego księdza przedstawimy i przywitamy w 1. niedzielę września.