Album z rozważaniami Męki Pańskiej

Serdecznie zachęcamy do zakupu albumowego wydania rozważań Męki Pańskiej. W albumie znajdziemy 10 dróg krzyżowych i kazania pasyjne z Gorzkich żali. Są to teksty wygłoszone w ostatnich latach w naszej parafii, głównie w czasie rekolekcji, a wśród autorów są ks. bp. Piotr Turzyński, ks. Marek Adamczyk, ks. Albert Warso, ks. Andrzej Ryłko, o. Wojciech Ziółek, ks. Jarosław Wojtkun, ks. Andrzej Jędrzejewski, ks. Stanisław Kowalczyk, ks. Mirosław Prasek, o. Marcin Derdziuk. Bardzo ciekawe rozważania są ilustrowane pięknymi zdjęciami stacji drogi krzyżowej naszego kościoła. Książka na pewno bardzo przydatna nie tylko na czas wielkiego postu, może być też pięknym prezentem. Możemy ją kupić codziennie w zakrystii a ponadto w niedziele wielkiego postu także przy wyjściu z kościoła. Album jest też dostępny w Księgarni  św. Kazimierza i w Księgarni Maryjackiej. Można go zamówić również mailowo (parafia.idalin@gmail.com) – koszt wysyłki ponosi parafia. Cena: 35 zł.