„DNI. Dobra Nowina z Idalina” nr 3-4(15-16)/2017. Temat numeru: Peregrynacja fatimska

Jest już do nabycia kolejny, obejmujący dwa minione kwartały, numer „DNI. Dobrej Nowiny z Idalina”. W gazecie znajdziemy streszczenie najważniejszych treści objawień fatimskich, materiały przydatne do przygotowania i przeżycia nawiedzenia Matki Bożej w naszych domach, obszerną relację z pielgrzymek do Fatimy i wiele innych artykułów, które będą piękną i praktyczną pamiątką stulecia fatimskich objawień. W dziale „Wpisani w naszą historię” m.in. o bardzo zaangażowanych w życie parafii małżonkach Urszuli i Stanisławie Lisach, którzy przeżywali właśnie złoty jubileusz; kolejny fragment historii naszej parafii i opis kolejnej kapliczki, tym razem przy ul. Bluszczowej; artykuły o młodzieży i dla młodzieży, Idalinek dla dzieci, Kronika parafialna minionego półrocza, krzyżówka, galeria zdjęć z kolonii, obozu młodzieżowego w Tatrach, pielgrzymek do Fatimy.