I niedziela Wielkiego Postu 1.03.2020

1. W środę przypada uroczystość św. Kazimierza, patrona naszej diecezji, miasta Radomia a także PSP 4 z Oddziałami Integracyjnymi. Msza św. w intencji całej społeczność PSP 4 o godz. 9.

2. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek piątek i sobota miesiąca. Msza św. w intencji powołań i wszystkich grup duszpasterskich w naszej parafii o 18. Spowiedź pierwszopiątkowa od 16. Przypominamy, że istotą praktyki pierwszych piątków miesiąca jest przyjęcie Komunii św. w tym dniu; dzieci, które były u spowiedzi przedwczoraj w czasie rekolekcji, jeśli są w łasce uświęcającej, nie muszą ponownie iść w piątek do spowiedzi, wystarczy, że przyjmą Komunię św. na Mszy św. o 17 lub 18. W sobotę różaniec fatimski jak zwykle po Mszy św. o 7.

3. Bardzo zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: droga krzyżowa w każdy piątek, dla dzieci o godz.17.30, dla młodzieży i dorosłych o 18.30. Gorzkie żale z nauką pasyjną w niedzielę o godz. 17.
4. Zachęcamy do udziału w beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca w Warszawie. Osoby, które chciałyby otrzymać karty wstępu oraz zapisać się na wspólny wyjazd, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Zapisy trwają do 15 marca.

5. Za tydzień we wszystkich kościołach zbierane będą ofiary do puszek na misje św.

6. Polecamy „GN” i „Miłujcie się”. W wyprzedaży jest nasz album z rozważaniami Męki Pańskiej, ilustrowany zdjęciami stacji drogi krzyżowej z naszego kościoła. Bardzo dobra lektura na czas Wielkiego Postu, bardzo ładny prezent. Cena 25 zł.