III niedziela wielkanocna 5.05.2019

Pomódlmy się za zmarłe w ub. tygodniu: Wandę Łyczak z ul. Naruszewicza i
Krystynę Tuzimek z ul. Nałkowskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 
1. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o duchowe i zewnętrzne przygotowanie uroczystości I Komunii św: rodzicom, księżom, katechetom, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, wszystkim, którzy zadbali o przygotowanie kościoła (sprzątanie, dekoracja). Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, a zwłaszcza przedstawicielom klas (tzw. jedynkom), którzy nie szczędzili czasu i zaangażowania w przygotowaniach dzisiejszej uroczystości. Bardzo serdecznie dziękuje księdzu Krzysztofowi za prowadzenie całości przygotowania do tej uroczystości. Bóg zapłać za ufundowany przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych dar dla parafii, jakim jest pokrycie większości kosztów witraża przedstawiającego różańcową czwartą tajemnicę światła „Przemienienie Pana Jezusa”.

2. Dziś o 19 na sali konferencyjnej na plebanii spotkanie formacyjne dorosłych lektorów. Zapraszamy też na to spotkanie wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do tej grupy i czytać Słowo Boże podczas Mszy św.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 10 rocznica I Komunii św. Próba generalna w czwartek o 18.30.
Spowiedź dzieci, które nie były u spowiedzi w pierwszy piątek, oraz rodziców, codziennie podczas nabożeństw majowych oraz w piątek w czasie adoracji od 15 do 17.

4. W czwartek o 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.