III niedziela Wielkiego Postu, 3.03.2024

Pomódlmy się za zmarłego w ub. tygodniu Mariana Cisa z ul. Laskowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. Jutro uroczystość św. Kazimierza, patrona naszego miasta i diecezji, ale także patrona PSP 4. Msza św. w intencji całej społeczności „czwórki” jutro o 8.30. Zapraszamy nie tylko uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, ale także rodziców i absolwentów.

2. Na spotkaniu Klubu Seniora w środę o 17.30, będzie projekcja filmu o Całunie Turyńskim. Serdecznie zapraszamy, także nie-seniorów, jeśliby chcieli obejrzeć ten film. 

3. W czwartek o godz. 18. Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji osób powołanych z naszej parafii a także za wszystkie grupy formacyjne. 

4. W przyszłą niedziele o 10, ks. prałat Jarosław Wojtkun, kustosz bazyliki św. Kazimierza w Radomiu, wprowadzi do naszej świątyni relikwie św. Kazimierza. Serdecznie zapraszamy na te uroczystość.

5. Dziś w kaplicy seminaryjnej, nasi klerycy, Filip Kobylarczyk i Michał Zientarski, otrzymają posługę lektoratu – kolejny stopień w drodze do kapłaństwa. Polecamy ich Waszej modlitwie. Na tej uroczystości obecny jest także ks. proboszcz, w związku z tym zapowiadane na dziś roczne sprawozdanie finansowe przedstawione zostanie za dwa tygodnie po Mszach św. o 7, 10 i 18.