III niedziela zwykła 27.01.2019

Pomódlmy się za zmarłe w minionym tygodniu Elżbietę Gajewską z ul. Łomżyńskiej i Krystynę Amanowicz z ul. Słowackiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od 16.

2. W sobotę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 7, 10, 17 i 18. Zwróćmy uwagę na to, że nie ma Mszy św. o 8.30 – od tego roku, w święta, które nie są dniami wolnymi od pracy (tzw. święta zniesione) przed południem będą Msze św. tylko o 7 i 10. Przynieśmy ze sobą do kościoła świece. Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca – jak zwykle o 7 Msza św. w intencji KŻR, po niej różaniec fatimski.

3. Za półtora tygodnia, w czwartek 7 lutego kolejna katecheza dla dorosłych, którą poprowadzi ks. dr Jacek Kucharski. Temat: „Ziemia święta jako piąta ewangelia”.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę budowlaną. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w czasie wizyty kolędowej. Kolędę zakończyliśmy w tym tygodniu – za pełne życzliwości i wiary spotkania w Waszych domach, wspólną modlitwę i szczere rozmowy bardzo dziękujemy. Podsumowanie tegorocznej wizyty duszpasterskiej oraz coroczne sprawozdanie finansowe ks. proboszcz przedstawi na początku marca, po zakończeniu i rozliczeniu prowadzonych obecnie prac w kościele.