IV niedziela adwentu 19.12.2021

Pomódlmy się za zmarłego w ub. tygodniu Jana Dąbrowskiego z ul. Skaryszewskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. Bóg zapłać ks. dr. hab. Wojciechowi Węgrzyniakowi za przeprowadzenie rekolekcji adwentowych. Panu Bogu powierzamy w modlitwie owoce tych rekolekcji, a naszemu Rekolekcjoniście już dziś składamy najlepsze Bożonarodzeniowe życzenia.

2. W piątek wigilia, o 6. ostatnie roraty, nie będzie Mszy św. po południu, nie będzie też piątkowej adoracji Najśw. Sakramentu. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy odczytaniem Ewangelii o narodzeniu Jezusa, modlitwą, odśpiewaniem kolędy.

3. Serdecznie zapraszamy na pasterkę o północy. Pół godziny przed pasterką zapraszamy na śpiew kolęd w wykonaniu naszego chóru

4. W zakrystii i przed kościołem możemy nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.

5. Za tydzień, 26 grudnia obchodzimy święto Najświętszej Rodziny.

6. Informacje dotyczące wizyty duszpasterskiej w tym roku podamy w przyszła niedzielę.

7. Za tydzień, jak zawsze w grudniu, zamiast tacy budowlanej zbierana będzie taca na pokrycie części kosztów ogrzewania kościoła. Taca na KUL będzie w naszej parafii zbierana tydzień później, tzn. 2 stycznia.