IV niedziela wielkanocna 3.05.2020

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o 17.30 oraz na codzienny różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Tych, którzy zostaną w domu, zachęcamy do modlitewnej łączności przez transmisje internetową na naszej stronie.

2. W piątek przypada uroczystość św. Stanisława bp. i męczennika. Zapraszamy o 17 na Mszę św. za śp. ks. prałata Stanisława Makarewicza.

3. Przypominamy, że na czas obowiązywania ograniczeń liczby wiernych na Mszy św., jest w naszej parafii w niedzielę dodatkowa Msza św. o 11. (do odwołania)

4. Planowana na 7 czerwca uroczystość beatyfikacji sł. Bożego Prymasa Stefana Wyszyńskiego została z powodu epidemii przełożona na późniejszy termin.

5. 30 maja w radomskiej katedrze dwaj nasi parafianie: diakoni Michał Kopciński i Michał Nachyła przyjmą święcenia kapłańskie. Następnie, w naszej parafii, odprawią Msze św. prymicyjne: 31 maja o 12 ks. Michał Kopciński, zaś 7 czerwca o 12. ks. Michał Nachyła. W związku z tym, w te dwie niedziele nie będzie Mszy św. o 13.15. Bardzo prosimy, osoby, które zamawiały Msze św. 7 czerwca na 12 i 13.15 o jak najszybszy kontakt.

6. Z tyłu kościoła na stoliku wyłożona jest bezpłatna gazeta ewangelizacyjna „Dobre Nowiny”. W niej m.in. artykuły związane ze stuleciem urodzin św. Jana Pawła II. Polecamy też „GN”, w nim artykuły związane m.in. dzisiejszym trzeciomajowym świętem.