IV niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023r.

Pomódlmy się za zmarłych w minionym tygodniu: Honoratę Chojnacką z ul. Bluszczowej, Teresę Farynę z ul. Pięknej, Stasia Morawskiego z ul. Brzechwy, Witolda Ozimka z ul. Radomskiego i Annę Szczęsną z ul. Wyścigowej.

  1. Ze względu na świętowana dziś IV niedzielę Wielkiego Postu, uroczystość św. Józefa jest przeniesiona na poniedziałek. Msze Święte jak w dniu powszednim, serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.
  2. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte o 7, 10, 17 i 18. Jest to również Dzień Świętości życia, poświęcony nienarodzonym dzieciom i ich ochronie. Zachęcamy do włączenia się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklarację można pobrać ze stolika z tyłu kościoła i wypełnioną przynieść w sobotę na Mszę Świętą.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 17, droga krzyżowa dla dzieci w piątek o 17.30 a dla młodzieży i dorosłych o 18.30. W najbliższy piątek o 18.30 drogę krzyżową w formie teatralnej przedstawi młodzież formująca się w grupach oraz kandydaci do bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.