IV niedziela zwykła, 28.01.2024

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o 18 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, za osoby powołane do służby Bożej z naszej parafii i w intencji wszystkich naszych grup duszpasterskich. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

2. W piątek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 7, 10, 17 i 18. Przynieśmy ze sobą do kościoła świece. Jest to dzień modlitw za osoby życia konsekrowanego. Taca zbierana jest na utrzymanie zakonów klauzurowych – w naszej diecezji klasztor sióstr klarysek w Skaryszewie. Jest to zarazem pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od 16 do 17 i na każdej mszy św.

3. W sobotę o 7 Msza św. w intencji KŻR, po Mszy św. różaniec i wymiana tajemnic różańcowych.

4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Bardzo dziękuję też za indywidualne ofiary przelane na konto parafii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy w kwocie 2450 oraz złożone 2 ofiary po 1000 zł na pomnik bł. Stefana Wyszyńskiego.

5. Bóg zapłać wszystkim którzy przyjęli nas w minionym tygodniu z wizytą duszpasterską. Dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwość, szczere rozmowy i złożone ofiary.
W tym tygodniu kończymy kolędę:

Poniedziałek, 29.01.
od godz. 9.:
Skaryszewska, strona nieparzysta z obu kierunków (włącznie z Inspektową)

Wtorek, 30.01
od godz. 9.:
Słowackiego strona nieparzysta (z obu kierunków)
Od godz. 17.
Słowackiego strona parzysta od 174 do 208

Środa, 31.01.
od godz. 14.:
Słowackiego strona parzysta od 210 do 268
(z obu kierunków)

Osoby, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a mają takie życzenie, prosimy, by zgłosiły się dziś po którejkolwiek Mszy św. w celu ustalenia dodatkowego terminu.