IV niedziela zwykła 31.01.2021

Pomódlmy się za zmarłego w minionym tygodniu Edwarda Furgę z ul. Równoległej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 7, 10, 17 i 18. Przynieśmy ze sobą do kościoła świece.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 18 Msza św. w intencji powołań i wszystkich grup duszpasterskich naszej parafii, po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej. Spowiedź pierwszopiatkowa od 16. W sobote po Mszy św. o 7 różaniec fatimski.

3. Zapraszamy ósmoklasistów, przygotowujących się do bierzmowania na spotkanie: dziewczęta w najbliższy piątek o 19, chłopcy w sobotę o 19.

4. W tym roku, zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, zapraszamy rodziny z poszczególnych ulic w kolejne dni na wieczorną Mszę św. w Waszej intencji, z błogosławieństwem udzielanym zwykle w Waszych domach. Przygotowany też będzie dla wszystkich, którzy przyjdą, specjalny folder kolędowy, w którym oprócz innych informacji, będzie modlitwa do wspólnego odmówienia w domu po powrocie z kościoła oraz woda święcona w małych buteleczkach, którą pokropicie Wasze mieszkania.
W tym tygodniu zapraszamy:
1.02. g. 18. Długosza
3.02.g. 17. Gdańska, Gliwicka, Gnieźnieńska
3.02. g. 18. Gałczyńskiego, Sadowa

5. 8 lutego wznawia w naszej parafii działalność Poradnia Rodzinna. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych porad prawników, psychologa, terapeuty uzależnień. Poradnia jest dofinansowana przez Gminę Miasta Radomia.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę budowlaną. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w czasie wizyty kolędowej. Możemy je składać, najlepiej w podpisanych kopertach, w kościele, w czasie spotkań duszpasterskich poszczególnych ulic, albo w niedzielę na tacę, lub w zakrystii, kancelarii czy na rachunek parafii.