Kolonie w Pucku 5-15.07.2016

W wakacje 2016 roku, ministranci oraz dziecięca schola „Soli Deo” parafii św. Stefana w Radomiu znów aktywnie spędzili czas, pogłębiając przy tym swoją relację z Panem Bogiem i przyjaciółmi, realizując projekt profilaktyki uzależnień i życia w wolności. Wybór padł na ośrodek „Marina” w Pucku, a grupa liczyła 80 uczestników oraz 9 opiekunów i wolontariuszy.
W czasie kolonii, prócz zajęć na miejscu, zabaw na plaży, uczestniczyliśmy w wycieczkach krajoznawczych np. do ZOO czy do Gdańska gdzie wraz z przewodnikiem wędrowaliśmy  po najciekawszych miejscach tego pięknego miasta. Każdego dnia w zależności od pogody uczestniczyliśmy w różnych atrakcjach a wieczorami spotykaliśmy się na wspólne pogodne wieczory: ognisko i grill, gry i zabawy a także raz na nauce tańca dzięki zaprzyjaźnionej grupie STAKKAO.
Chcąc radośnie wypoczywać z Panem Bogiem, codziennie gromadziliśmy się na wspólnych modlitwach rano i wieczorem oraz uczestniczyliśmy w Eucharystii, pdczas której czytania i śpiewy wykonywały dzieci. Podczas kolonii odwiedzali nas także mili goście, których rozpoznać można na zdjęciach w galerii.
Celem wyjazdu był jak zawsze wypoczynek oraz radosne spędzenie czasu blisko Pana Boga i pogłębienie relacji przyjaźni z Nim oraz ze sobą. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za zaangażowanie w organizację wyjazdu. W sposób szczególny podziękowania należą sie wszystkim wychowawcom i wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas dzieciom a więc p. Agnieszce Oder, p. Ilonie Kozubek, p. Tomaszowi Turczykowi, p. Kingdze Turczyk, p. Katarzynie Osińskiej, p. Oli Jaworskiej, p. Patrykowi Sankowskiemu, oraz klerykowi Michałowi Nachyle.
Dziękujemy również ks Proboszczowi i rodzicom za zaufanie. Dziękujemy także za ciepłe słowa i okazaną wdzięczność, której doświadczamy zawsze po powrocie z wyjazdów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wakacji .