Ks. Krzysztof Kwiatkowski wikariuszem w naszej parafii

28 stycznia 2014 r. ks. biskup mianował ks. Krzysztofa Kwiatkowskiego wikariuszem w naszej parafii. Naszego nowego księdza przywitaliśmy oficjalnie wśród nas w święto Ofiarowania Pańskiego, w niedzielę 2 lutego.
Ks. Krzysztof urodził się 19 kwietnia 1986 r. w Radomiu. Pochodzi z parafii pw. Opieki NMP w Radomiu. Święcenia kapłańskie przyjął w roku 2013. Na obrazku prymicyjnym zapisał jako swoje kapłańskie motto słowa Jezusa: „Nie bój się, wierz tylko” (Mk 5,36).  Od 1 lipca 2013r. do końca stycznia br. pełnił obowiązki wikariusza parafii św. Jana Chrzciciela w Pawłowie k.Starachowic. Księdza Krzysztofa pamiętamy dobrze z ubiegłorocznej praktyki diakońskiej i Mszy św. prymicyjnej w naszej parafii, dziś witamy go serdecznie już w innym charakterze, życząc wielu błogosławionych owoców kapłańskiej posługi na Idalinie.