Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia 19.04.2020

„Jeżeli modlisz się za siebie, tylko ty sam będziesz się modlił za ciebie, i jeśli każdy modli się tylko i wyłącznie za siebie samego, łaska, którą otrzyma modlący się, będzie mniejsza w stosunku do tej, którą otrzymuje modlący się za innych. Kiedy jednak pojedynczy ludzie modlą się za wszystkich, wtedy również wszyscy modlą się za każdego pojedynczego człowieka”. (św. Ambroży)

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej, wstawienniczej modlitwy za siebie nawzajem w Godzinie Miłosierdzia w najbliższą niedzielę (święto Miłosierdzia Bożego), od godziny 15 do 16. Jest wiele osób, które bardzo chciałyby przyjść do kościoła w tej godzinie, klęknąć przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie, wysławiać Jego Miłosierdzie i zanosić swoje prośby, a wciąż nie mogą tego uczynić z powodu obowiązujących ograniczeń. Prześlijmy więc swoje intencje modlitewne do niedzieli do godziny 14 pod tym postem na facebooku lub na adres mailowy parafia.idalin@gmail.com, następnie połączmy się z naszą świątynią w transmisji internetowej (na stronie parafia.idalin.pl) od 15 do 16 i podejmijmy wspólną modlitwę w tych wszystkich intencjach, które zostaną przedstawione Jezusowi Miłosiernemu adorowanemu w Najświętszym Sakramencie