Prymicja ks. Rajmunda

Niewiele ponad 3 miesiące diakońskiej praktyki wystarczyło, by ks. Rajmund Grzyb zyskał bardzo dużą sympatię w naszej parafii. Nic zatem dziwnego, że sporo osób, zwłaszcza młodzieży, towarzyszyło ks. Rajmundowi 28 maja, w dniu święceń w Bazylice św. Kazimierza. Niektórzy wybrali się także do Zachorzowa, na prymicję w rodzinnej parafii ks. Rajmunda. Dziś neoprezbiter przybył do nas, by sprawować w parafii praktyk prymicyjną Mszę św. i udzielić nam prymicyjnego błogosławieństwa.Było bardzo uroczyście i radośnie. Kazanie wygłosił ks. proboszcz, były życzenia od reprezentantów parafii oraz przedstawicieli różnych grup dzieci, młodzieży i dorosłych; pięknie śpiewał chór parafialny oraz schola młodzieżowa, która powstawała właśnie pod okiem ks. Rajmunda. Dziękujemy naszemu Prymicjantowi za sprawowaną w intencji parafii Mszę św., błogosławieństwo prymicyjne, za jego pełną zapału posługę w czasie praktyki. Prymicyjne obrazki nie pozwolą nam zapomnieć zawsze uśmiechniętego ks. Rajmunda. Zresztą i bez nich byśmy nie zapomnieli.