Rekolekcje dla dzieci 18-20.02.2015

„Odbuduj siebie” – to hasło tegorocznych rekolekcji dla dzieci, które prowadził ks. Łukasz Białas. Dzieci uczyły się mądrego i dobrego budowania siebie. Nie tylko bowiem przy budowie domu potrzebny jest dobry plan, mocny fundament i zgodne z zasadami budowanie. Tym bardziej w życiu – bo ono jest ważniejsze niż dom – trzeba mądrze i dobrze budować. Dzieci wraz z rekolekcjonistą zastanawiały się, skąd wziąć dobry projekt dla życia, co jest fundamentem, czym połączyć cegły, by ściany życiowego domu się nie przewróciły… Było też dużo radości, śpiewu; starsze dzieci obejrzały film „Największy z cudów”, wszyscy w piątek przeżyli drogę krzyżową a popołudniami wszyscy gromadzili się na mszy św. Na koniec dzieci niekończącymi się oklaskami podziękowały ks. rekolekcjoniście, a przede wszystkim Panu Jezusowi.