Rekolekcyjno-wypoczynkowy wyjazd małżeństw w Tatry 19-21.06.2026

Tym razem parafialny wyjazd w góry nie dla mlodzieży, nie dla dzieci, a dla małżeństw. Siedemnaście małżeństw wraz z duszpasterzami: ks. proboszczem i ks. rektorem Markiem Adamczykiem, przeżyło piękny czas górskich wędrówek, modlitwy, refleksji nad swoją relacją z Bogiem i małżonkiem. Znakomite, niezapomniane konferencje ks. Marka i bardzo praktyczne drogowskazy dla małżeńskiego życia: wdzięczność, dialog małżeński, przebaczenie. Piękne tatrzańskie widoki, odpoczynek w bardzo przyjaznym ośrodku w Murzasichle „U Tośki 3” (pyszne jedzenie, wygodne pokoje, na miejscu basen, jacuzzi, sauna) i na koniec mała pielgrzymka na Wiktorówki do Matki Bożej Królowej Tatr z piękną Rusinową Polaną w pakiecie. Bogu dzięki za ten krótki, ale piękny czas. Już chcemy, by była kontynuacja…